A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
«Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Золотоніської міської ради Черкаської області

Конкурси, турніри, заходи

 

Фото без описуФото без опису

 

  Фото без описуФото без опису

 

Фото без описуФото без опису

 

 

Державні навчальні заклади запрошуються для участі у конкурсі на отримання гранту

Конструктор LEGO як освітній ресурс ХХІ століття у початкових класах

Початок 2 семестру - час нових можливостей та досягнень!

Вчителі початкових класів ЗОШ № 5 започатковують традицію бінарного уроку. Другий тиждень після канікул початківці проводять освітній хакатон. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчість учнів. Першою стартувала вчителька 4 класу Овчаренко Н.А. у співпраці з вчителькою фізики Форостян Н. Л.. "Видобування енергії з апельсинів". Далі буде.... #Освітній_хакатон #Бінарний_урок

10:52 28.01.2025

Stem-технологія — один із шляхів впровадження концепції «Нової української школи»

Stem-технологія — один із шляхів впровадження концепції «Нової української школи» в освітній процес у початкових класах. Одна з освітніх траєкторій методичної спільноти вчителів початкових класів нашої школи - моделювання інноваційних технологій для вдосконалення навчального процесу. Вчителі - початківці розробили STEM - проєкт "Танграм "Геометричні фігури", метою якого є поглибити знання учнів на уроках математики. Це логічна вправа з шестикутниками, які потрібно скласти у квітку, при цьому сторони многогранника мають відповідати певній геометричній фігурі.

10:42 26.11.2024

Для справжнього вчителя важливо не лише навчати дітей

Для справжнього вчителя важливо не лише навчати дітей, навчатися самому, а ще й передавати свій досвід колегам. Тому педагоги школи щорічно беруть участь в обласній виставці «Нова Українська Школа Черкащини» й конкурсі на кращий електронний освітній ресурс. У 2023 році серед представлених на виставку матеріалів відзначено авторський колектив СШІТ № 2 (директор Олена Вертипорох) за два навчально-методичні посібники: «Діяльнісний підхід: від теорії до практики. Початкова школа» та «Практичний інструментарій до кейс-уроків на основі STEAM-підходу в Новій українській школі. Досвід педагогів пілотних класів НУШ: базовий рівень», які визнані кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області. Маємо переможців і в конкурсі на кращий ЕОР: Юлію Гордієнко за електронний освітній ресурс із теми «InvolvedfromtheGet-go» як доповнення до підручника FullBlast 6 (PilotEdition) у 6 класі Нової української школи, Олександра та Надію Грабів за електронний освітній ресурс із теми «Тести та інтерактивні вправи. Інформатика 5 клас НУШ», Юлію Опанасенко та Тетяну Терещенко за серію цифрових ресурсів із теми «Методика «Шість цеглинок 2.0» як складова STEAM-підходу на уроках української та зарубіжної літератури під час змішаного навчання у 6 класі Нової української школи».

09:33 16.05.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень