A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
«Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Золотоніської міської ради Черкаської області

Методичні рекомендації щодо викладання у 2024/2025 навчальному році математики, алгебри та геометрії

Дата: 14.09.2024 14:07
Кількість переглядів: 20

Додаток до листа МОН
Фото без описувід 30.08.2024 1.1/15776-24

Методичні рекомендації щодо викладання у 2024/2025 навчальному році математики, алгебри та геометрії

Реалізація математичної освітньої галузі в 5–7 класах закладів загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному році буде здійснюватися відповідно до Типової освітньої програми для 5 – 9 класів, затвердженої наказом МОН 19.02.2021 № 235 (у редакції наказу МОН від від 09.08.2024 № 1120).

Згідно з новою редакцією Типової освітньої програми для 5–9 класів (додатки 1, 2) для реалізації галузі у 5–7 класах визначено мінімальну (4 години на тиждень) і максимальну (6 годин на тиждень) кількість годин навчального навантаження. В освітній програмі заклад освіти визначає кількість навчальних годин на реалізацію галузі в межах заданого діапазону і може збільшити (порівняно з типовим навчальним паном) кількість годин на реалізацію галузі, використовуючи для цього години навчального навантаження, визначені типовим навчальним планом для перерозподілу між освітніми компонентами.

У 2024/2025 навчальному році вивчення математики у 5–7 класах буде здійснюватися відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти (далі – ДСБО) та модельних навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Обравши модельну навчальну програму, учитель / учителька на її основі складає навчальну програму, у якій зазначає послідовність й орієнтовний час вивчення тем у певному класі. У модельній навчальній програмі автори пропонують послідовність вивчення тем, зміст і види навчальної діяльності, які є орієнтовними. Тому з модельної навчальної програми вчитель / учителька до кожної теми навчальної програми добирає з-поміж запропонованих або ж додає ті елементи змісту й способи діяльності, що в умовах певного навчального закладу й класу є найоптимальнішими для кожного учня / учениці та для учнівської спільноти класу.

Математична освіта семикласників реалізується через окремі навчальні предмети (алгебра, геометрія) або інтегрований курс (математика). Заклад освіти може обирати кількість тижневих навчальних годин на вивчення навчальних предметів/інтегрованого курсу в межах від мінімальної (4 год.) до максимальної (6 год.) кількості годин, визначених для галузі, і розподіляти годин навчального навантаження між окремими предметами галузі.

Повний перелік рекомендацій у файлі.

Завантажити: Методичні рекомендації щодо викладання у 2024/2025 навчальному році математики, алгебри та геометрії


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень