Відбувся виїзний семінар вчителів української мови та літератури Золотоніської громади на тему "Партнерська взаємодія у формуванні ключових компетентностей при вивченні предметів мовно-літературної галузі"
10 жовтня 2024 року відбувся виїзний семінар вчителів української мови та літератури Золотоніської громади на тему "Партнерська взаємодія у формуванні ключових компетентностей при вивченні предметів мовно-літературної галузі" (школа-організатор - загальноосвітня школа № 5). У ході семінару особливу увагу зосереджено на універсальних методах і прийомах формування ключових та предметних компетентностей при вивченні предметів мовно-літературної освітньої галузі та на проєкті партнерської взаємодії у професійній діяльності вчителя на прикладі реалізації колективних творчих справ у природно-історичному комплексі імені Григорія Савовича Сковороди.
Зустріч розпочалася з інтерактивних вправ, присвячених вічному студенту, учителю-новатору Григорію Сковороді, доля якого тісно переплелася із Золотоніщиною, які провела вчитель-методист української мови та літератури ЗОШ №5 Пантіна Л.М..
Саме у Ковраях відбулося становлення Григорія Сковороди як особистості, розпочалося створена геніальної збірка ''Сад божественних пісень", про що нагадує пам'ятний знак при в'їзді до села.
Директор Коврайського НВК, натхненниця реекспозиції музею Сковороди Людмила Різник запропонувала екскурс музеєм та природно-історичним комплексом, який присвячений просвітницьким шляхам Генія, зокрема, Коврайському періоду Григорія Сковороди та таким духовним святиням, як Троїцька церква та старосвіцький будинок. Педагоги мали змогу пройтися дібровою Григорія Сковороди, побували на місці зруйнованого маєтку поміщика Василя Томари, учня Сковороди.
Завершилася зустріч рефлективними вправами ''Літературний кросенс'', ''Ребуси емоцій'' та ''Торбинка Сковороди'', проведеними Пантіною Л.М. та Катернюк І.М..
Дякуємо організаторам та учасникам семінару за змістовний та пізнавальний захід.